Trumeau Rysk senempire

230109

TRUMEAU, 1830/40-tal, senempire, Ryssland, mahogny och rotfaner, delvis genombruten dekor, kolonner med kapitäl, höjd 267, bredd 106 cm

Sprickor och skador

Speglar, Möbler

Rum 16

Trumeau Rysk senempire

Budhistorik (5 bud)
1143085
5 800
1141671
1140104
1139798
1138690

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.