Stolar i plywood

230102

STOLAR, 6 st, plywood, 1960-tal, stapelbara

Skador

Rum 5

Stolar i plywood

Budhistorik (16 bud)
1148575
1 700
1148574
1 600
1148553
1148573
1148553
1 400

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.