Soffa i brunt läder

230101

SOFFA, Michael Hansen, Mogens Hansen Möbler A/S Danmark 1950-60-tal, klädd i brunt skinn, tvåsitsig, längd ca 144 cm

Slitage, benavslut med missfärgningar, skinn med fläckar

Rum 7

Soffa i brunt läder

Budhistorik (8 bud)
1149199
1 800
1141450
1 700
1139206
1 600
1141440
1 600
1139206

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 193 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.