Stolar i plywood

230100

STOLAR, 6 st, plywood, 1960-tal, stapelbara

Skador

Rum 4

Stolar i plywood

Budhistorik (18 bud)
1148783
1148781
1 400
1148781
1 300
1148778
1148777

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.