Ulf Johansson oljemålning

230099

JOHANSSON, Ulf (född 1912): Villa Oakhill, Djurgården, signerad Ulf Johansson -42, olja på duk, 42x34 cm

Slitage, sprickor

Konst, Måleri

Rum 11

Ulf Johansson oljemålning

Budhistorik (1 bud)

1155440
2014-02-23 09:04:00

2014-02-25 kl 14:12
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.