Anna Sahlsten oljemålning (Sverige-Finland)

230097

SAHLSTEN, Anna (Finland, 1859-1931): Mansporträtt, signerad och daterad Anna Sahlsten -91, olja på pannå, 32x24 cm

Smärre färgbortfall, pannå med bristning

Konst, Måleri

Rum 14

Budhistorik (8 bud)
1148617
1148610
1148609
550
1148608
500
1148199
450

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.