Anna Gardell Ericson akvarell

230092

GARDELL ERICSON, Anna (1853-1939): Motiv från Visby, signerad Anna Gardell Ericson Visby 1907, akvarell, 16x29 cm

Konst, Handskrifter

Rum 4

Anna Gardell Ericson akvarell

Budhistorik (22 bud)
1149215
6 400
1148443
6 200
1148443
5 400
1149214
5 200
1148443
5 000

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.