Anna Wengberg oljemålning (Sverige-Finland)

230090

WENGBERG, Anna (1865-1936): "Ett par", monogramsignerad och daterad AW Malå 1899, olja på duk, 27x17 cm

Dukskada (mindre hål)

Konst, Måleri

Rum 14

Budhistorik (7 bud)
1148512
1148308
650
1148248
600
1147869
550
1144042
500

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.