Anna Wengberg oljemålning (Sverige-Finland)

230088

WENGBERG, Anna (1865-1936): Handstudie, påskrift a tergo "Målat av Anna Wenberg född 1865-1936", olja på duk, 28x47 cm

Ytskador, fläckar

Konst, Måleri

Rum 4

Budhistorik (11 bud)
1145315
3 400
1148618
3 400
1145315
3 200
1148616
1145315
2 400

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.