Helmi Sjöstrand oljemålning (Sverige-Finland)

230084

SJÖSTRAND, Helmi (Finland 1864-1956): Motiv från Skanör, signerad Helmi Sjöstrand, olja på duk, 50x65 cm

Smärre krackeleringar och färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 4

Budhistorik (8 bud)
1147079
1 300
1146264
1147078
1146264
950
1147077
900

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.