Helmi Sjöstrand oljemålning (Sverige-Finland)

230083

SJÖSTRAND, Helmi (Finland 1864-1956): Motiv Fredriksborgs slott, Danmark, signerad Helmi Sjöstrand, olja på pannå, 65x50 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Budhistorik (7 bud)
1147067
750
1146885
700
1147066
650
1146885
450
1147061

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.