Helmi Sjöstrand oljemålning (Sverige-Finland)

230080

SJÖSTRAND, Helmi (Finland 1864-1956):Motiv från Skanör, signerad Helmi Sjöstrand, olja på duk, 50x73 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Budhistorik (6 bud)
1147074
550
1149042
500
1147074
450
1149041
1147074

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.