Bokhylla nyrenässans

230055

BOKHYLLA, 1800-tal, betsad furu, nyrenässans, höjd 227, 145x46 cm

Bruksslitage

Rum 12

Bokhylla nyrenässans

Budhistorik (26 bud)
1148839
6 000
1148845
5 800
1148839
5 400
1148842
5 400
1148839
5 000

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.