Rökbord

230052

RÖKBORD, ekfanér, skyltmärkt J.A.Pettersson och Co Möbelsnickeri Örebro, jugend, 1900-talets första hälft, bricka i hamrad koppar, höjd 67, diameter 65 cm

Fanérskador

Rum 7

Rökbord

Budhistorik (11 bud)
1142150
1139263
1 400
1138728
1 300
1139262
1 300
1138728

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.