Urnor porslin Kina

230041

URNOR med LOCK, 2 st, 1900-talets första hälft, porslin Kina, dekor med figurscener i emaljfärger, höjd 31 cm

Lock med skador och lagningar

Orientaliskt, Porslin

Monter 30

Urnor porslin Kina

Budhistorik (2 bud)

1144955
1141040

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.