Tute Bosin oljemålning

230038

BOSIN, Ture (1894-1983): Kustbild, signerad T Bosin, olja på 38x46 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Tute Bosin oljemålning

Budhistorik (2 bud)

1149225
1148998

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.