Takarmatur mässing och porslin

230015

TAKARMATUR med 9 armar, 1900-talets första hälft, mässing och porslin, höjd 75 cm

Krackeleringar

Belysning

Rum 4

Budhistorik (29 bud)
1149168
2 400
1149163
1149142
1149160
1149142
1 900

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.