Karmstolar Bruno Mathsson

230013

KARMSTOLAR, 1 par, "Karin" Bruno Mathsson, nougatfärgat skinn

Skador, slitage, senare skruvar

Möbler, Design

Rum 12

Karmstolar Bruno Mathsson

Budhistorik (39 bud)
1148825
4 800
1148824
4 600
1148815
4 400
1148812
4 200
1148813

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.