Jalusiskåp ek

230009

JALUSISKÅP, 1900-talets första hälft, ek. höjd 145, 103x40 cm

Ytskador

Rum 6

Jalusiskåp ek

Budhistorik (25 bud)
1149311
2 800
1149306
2 600
1149298
2 400
1149303
1149298

Slutpris SEK:
2 800
267 EUR, 300 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.