Sideboard 1960-tal

230007

SIDEBOARD, 1960-tal, teak, höjd 86, 170x43 cm, nycklar finns

Ytskador

Rum 6

Sideboard 1960-tal

Budhistorik (14 bud)
1148538
1148544
2 800
1148538
2 600
1148540
2 400
1148538

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.