Soffbord 1950-60-tal

230003

SOFFBORD, 1950-60-tal, jakaranda och teak, höjd 56, 129x51 cm

Bruksslitage

Rum 6

Soffbord 1950-60-tal

Budhistorik (6 bud)
1148681
550
1148255
500
1148680
450
1148255
1142175

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.