Spelbord 1800-tal

229997

SPELBORD, 1800-tal, mahognyfanér, fällbar låda, höjd 77, 87x42 cm

Fanérskador, renoverat, blekt

Rum 7

Spelbord 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

1145782
1144997
1144917
850
1144915

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.