Spelbord

229987

SPELBORD, rokokostil, 1800-tal, mahogny, höjd 78, 90x43 cm

Smärre slitage, skador

Rum 7

Spelbord

Budhistorik (7 bud)
1146923
650
1146241
600
1146241
550
1138791
500
1138791
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.