Figuriner Deponirt

229977

FIGURINER, 2 st, lergods, Deponirt, 1900-talets början, militärer, höjd 27,5 cm

Nagg

Diverse, Vapen/Medaljer, Konst, Konst

Monter 29

Figuriner Deponirt

Budhistorik (13 bud)
1147210
1147219
2 800
1147210
2 600
1147207
2 400
1147207

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.