Taburett Italien

229974

TABURETT/BORD, Italien, Louis XV-stil, förgylld, etikettmärkt Giovanni Bacci Firenze, höjd 46, 45x53 cm

Skador, omarbetad till bord

Rum 11

Taburett Italien

Budhistorik (7 bud)
1147150
1146617
700
1145951
650
1145950
600
1145949
550

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.