Stig Borglind 2 etsningar

229971

BORGLIND, Stig (1892-1965): 2 st. Landskap samt Blomsterstilleben, signerade Stig Borglind, etsning och torrnål

Fack 11

Stig Borglind 2 etsningar

Budhistorik (31 bud)
1147616
2 600
1147615
2 400
1147608
1147592
1147599

Slutpris SEK:
2 600
248 EUR, 279 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.