Mindre kista 1700-tal

229970

KISTA, 1700-tal, svartmålat trä, järnbeslag, draghandtag, höjd 37, 32x55 cm

Skador, dekordelar saknas.

Diverse, Möbler, Allmoge

Rum 3

Mindre kista 1700-tal

Budhistorik (11 bud)
1146974
750
1145424
700
1138685
650
1136843
600
1138684
600

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.