Stig Borglind etsning

229969

BORGLIND, Stig (1892-1965): "Junikväll", signerad Stig Borglind, etsning och torrnål, 19,5x19 cm

Fack 13

Stig Borglind etsning
Budhistorik (34 bud)
1147962
4 200
1147959
1147961
1147959
3 800
1147957
3 600

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.