Stina Sunesson gouache

229964

SUNESSON, Stina (1925-1998): "Gullviva och vitsippa", signerad och daterad Stina Sunesson 1965, gouache, 21x19 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Stina Sunesson gouache

Budhistorik (7 bud)
1147522
1147518
3 200
1147436
1147038
1 300
1146943

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.