Hörnbord

229963

HÖRNBORD, rokokostil, höjd 83, 46x82 cm

Skador, lagningar

Rum 11

Hörnbord

Budhistorik (9 bud)
1148827
1 900
1149044
1 800
1148827
1 700
1149040
1 600
1148827

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.