Figurin CJ Eldh

229962

FIGURIN, formgjuten massa, 1900-talets början, "Linnea", signerad i gjutningen C J Eldh, skyltmärkt i botten Original Kochendorfer München 1891, höjd 38 cm

Sprickor

Konst, Skulptur

Monter 3

Figurin CJ Eldh

Budhistorik (18 bud)
1149707
1149525
1149706
1149525
950
1149705
900

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.