Walther Aas oljemålning

229956

AAS, Walther (Norge1928-1990): Kvinnoporträtt, signerad och daterad 1968, olja på duk, massiv ekram 60x46 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Walther Aas oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1147488
1146429
1143923

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.