Ola Billgren

229955

BILLGREN, Ola (1940-2001): Komposition, signerad och daterad Ola Billgren -88, EA V, ca 25x34 cm

Fack 13

Ola Billgren
Budhistorik (8 bud)
1147080
1 400
1147058
1 300
1147023
1146717
1144846

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.