Kens oljemålning

229952

KENS, C.D. (1900-tal): Insjölandskap, signerad och daterad 1983, olja på duk, 95x84 cm

Konst, Måleri

Fack 15

Kens oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1147261
550
1147257
500
1147060
450
1147056
1146423

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.