Gulvlampa 1900-tal

229947

GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, förgyllt trä, total höjd 153 cm

Bruksslitage

Belysning, Golvlampor

Rum 4

Gulvlampa  1900-tal

Budhistorik (10 bud)
1146102
750
1146152
700
1146102
650
1142966
600
1145958
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.