Mosse Stoopendaal oljemålning

229946

STOOPENDAAL, Mosse (1901-1948): Stäckande änder, signerad Mosse St-l, olja på pannå, 24x34 cm

Konst, Måleri

Fack 17

Mosse Stoopendaal oljemålning

Budhistorik (10 bud)
1146897
1 600
1144956
1144954
1 400
1144953
1 300
1144951
950

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.