Urnor i gjutjärn empirestil

229944

URNOR på trefot, 1900-tal, empirestil, gjutjärn, delvis bronserade, höjd 43 cm

Rostskador

Diverse

Rum 14

Urnor i gjutjärn empirestil

Budhistorik (22 bud)
1147509
1 800
1147508
1 700
1147507
1 600
1147476
1147311
1 400

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.