Väggspegel med konsolbord

229943

VÄGGSPEGEL med KONSOLBORD, 1800-tal, provinsarbete i Karl Johan, bl.a alm, spegels höjd 187x67, bordet 65, 71x39 cm

Ytskador, skador

Möbler, Speglar

Rum 4

Väggspegel med konsolbord

Budhistorik (2 bud)

1147868
1138092

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.