Joakim Allgulander färglitografi

229942

ALLGULANDER, Joakim (född 1965): "Lost", signerad och numrerad Joakim Allgulander, 54/240, färglitografi, 42x62 cm

Rum 1

Budhistorik (6 bud)
1147162
900
1147158
850
1147042
500
1146814
1146703

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.