Ari Eskelinen oljemålning

229928

ESKELINEN, Ari (född 1953): "Kontemplation", monogramsignerad AE samt signerad och daterad a tergo Stockholm 2012, olja på pannå, 66,5x79 cm

Konst, Måleri

Rum 17

Ari Eskelinen oljemålning

Budhistorik (13 bud)
1147293
1147283
2 800
1147010
2 600
1142655
2 400
1143459

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.