Nils Kreuger blyertsteckning

229927

KREUGER, Nils (1858-1930): Betande häst på åker, signerad och daterad N Kreuger 1910, blyerts, 20x5.x30 cm

Konst, Måleri

Fack 17

Nils Kreuger blyertsteckning

Budhistorik (16 bud)
1146957
2 400
1146950
1146955
1146950
1 800
1146535
1 700

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.