Axel Wallert oljemålning

229926

WALLERT, Axel (1890-1962): Hamndbild med fiskare, signerad och daterad Wallert 1944, olja på pannå, 33x41 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Axel Wallert oljemålning

Budhistorik (12 bud)
1147972
2 600
1147970
2 400
1147968
1147965
1147964
1 900

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.