Octavius Rickatson akvarell

229886

RICKATSON, Octaviaus (1800-tal): Flodlandskap, signerad O Rickatson, akvarell, 17x25 cm

Konst, Måleri

Fack 2

Octavius Rickatson akvarell

Budhistorik (19 bud)
1147356
1 800
1144016
1 700
1144016
1 600
1147127
1144016
1 300

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.