Sigurd Möller oljemålning

229879

MÖLLER, Sigurd (1895-1984): Fat vid fönster, signerad och daterad S. Möller -50, olja på duk, 54x45 cm

Konst, Måleri

Fack 12

Sigurd Möller oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1165451
1162797
1156413

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.