Jim Bird akryl på duk

229874

BIRD, Jim (England, 1937-2010): Untitled, signerad och daterad på baksidan Jim Bird -76, akryl på duk, 100x100 cm

Konst, Måleri

Rum 17

Jim Bird akryl på duk

Budhistorik (16 bud)
1147364
2 400
1147361
1147359
1147358
1 900
1147357
1 800

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.