Afrikansk mask

229864

MASK, Boa, Kongo, målad dekor, höjd 26,5 cm
Proveniens: Carl Gabriel Müllers samling, Stockholm

Smärre skador

Etnografica

Monter 19

Afrikansk mask

Budhistorik (6 bud)
1156720
1156610
1156609
600
1156284
1152696

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.