Sockertång saltskedar och strösked Ryssland

229853

SOCKERTÅNG, SALTSKEDAR, 1 par, STRÖSKED, silver, Ryssland, 18/1900-tal, strösked och saltskedar delvis förgyllda, längd ca 10-16 cm, total vikt ca 90 g

Smärre slitage

Silver

Monter 27

Budhistorik (13 bud)
1146087
950
1145684
900
1145684
750
1146034
700
1145684
650

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.