Ragnar Person oljemålning

229849

PERSON, Ragnar (1905-1993): Figurer på gårdsplan, signerad RP, a tergo signerad Ragnar Person, olja på pannå, 33x41 cm

Konst, Måleri

Rum 14

Ragnar Person oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1155384
1155383
1147727

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.