Sven X:et Erixson Gotland

229848

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): Kustlandskap med uppdragen eka, signerad Sven Erixson Gotland, akvarell på pannå, 45x55 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Sven X:et Erixson Gotland

Budhistorik (14 bud)
1157944
5 800
1157204
5 600
1157934
5 600
1157204
5 400
1157922
5 200

Slutpris SEK:
5 800
560 EUR, 636 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.