Fritz Högberg oljemålning

229847

HÖGBERG, Fritz (1899-1956): "Efter slutad måltid", signerad F Högberg, olja på pannå, ca 22x27 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Fritz Högberg oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1146707
500
1143290
450
1146706
450
1143290
1146705

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.